Fragment najnowszej powieści na Onet.pl
Jeśli jeszcze nie czytaliście mojej najnowszej powieści o małżeństwie w kryzysie, o kobiecie po czterdziestce, która przechodzi menopauzę, wypuszcza z domu dziecko w świat i musi spróbować odnaleźć się w życiowej układance na nowo, to można na zachętę przeczytać na Onecie fragment.
♥️♥️♥️
Powieść dostępna w księga w całej Polsce, jako ebook i audiobook! Także na Legimi, Empik Go i Storytel.
Link TUTAJ.
Premiera
Wczoraj, 10 czerwca, premierę miała moja siódma powieść.
Opis Wydawcy:
Co zostaje z wielkiej miłości po dwudziestu dwóch latach małżeństwa?
Basia i Tomek znali się „od zawsze” – od pamiętnego ogniska 🔥 nad Wisłą, gdzie jako nastolatkowie uwierzyli, że świat 🌎 należy do nich. Jednak po dwóch dekadach wspólnego życia, tworzenia domu i wychowywania córki, w ich codzienność wkradła się głucha cisza. On ucieka w pracę w warsztacie, ona czuje, że powoli gaśnie, przytłoczona syndromem pustego gniazda i lękiem przed przemijaniem.
Jedno niefortunne zdanie wypowiedziane przez Tomka na rodzinnej imprezie staje się pęknięciem💔, którego nie da się zignorować.
👩Wtedy Basia Leśniewska ogłasza swój „rebranding osobisty”.
Zamiast cichego wyczekiwania na starość, wybiera marszobiegi, nową 💇 i 🎟️ w jedną stronę na Sardynię. Ma dość bycia „żoną na posługi” i „matką polką”. Chce znowu coś czuć, chce być widziana i pożądana.
Dobrej lektury!
🇮🇹☀️Czy wyjazd Basi na słoneczną Sardynię pomoże im odnaleźć drogę do siebie, czy wręcz przeciwnie – uświadomi im, że ich drogi rozeszły się bezpowrotnie?
📚Opowieść o tęsknotach za smakiem młodości, dojrzałych związkach i o tym, że każda z nas ma prawo zakwitnąć więcej niż raz.
Lubicie newslettery? Zapraszam na mój Substack!
Wracam do pisania o wszystkim. O WSZYSTKIM. Jak dawno temu na blogu. Zainteresowani?
Zapraszam do subskrybowania moich treści na Substack - wystarczy, że podasz maila i poleci do Ciebie raz w tygodniu fajny tekst. :-) Jutro, w dniu premiery, dziesiątego o dziesiątej będzie u Ciebie na skrzynce pierwszy wpis.
TUTAJ.Live na facebooku u ona czyta
Serdecznie zapraszam na rozmowę z okazji premiery mojej najnowszej powieści!
Kiedy? W środę 10 czerwca o godzinie 20.00.
Gdzie? Ona Czyta - profil na Facebooku.
Grafika od Justyny z Ona Czyta.
:-)











.jpg)


